Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Irys - elegancki,ażurowy wisiorek ze srebra

Irys - elegancki,ażurowy wisiorek ze srebra

      

+ koszt przesyłki: 25.00 PLN (więcej informacji)

Irys - elegancki,ażurowy wisiorek ze srebra

Ekskluzywny wisiorek z kolekcji "Komorebi* wykonany ze srebra próby 925. Ażur ręcznie wycięłam ze srebrnej blachy, której nadałam matowe wykończenie. Pod kwiatem podwiesiłam przezroczystą cyrkonię o kształcie kropli. Kulkowy łańcuszek zakończyłam zapięciem typu federing i regulacją z moim logo. Na ostatnich trzech zdjęciach widoczne są kolczyki z irysami do kompletu, również dostępne w sprzedaży na Arsneo. * KOMOREBI - w języku japońskim oznacza "Promienie słoneczne przesiane przez liście drzew." Pod tą nazwą kryje się kolekcja kolczyków, ręcznie wyciętych ze srebrnej blachy połączonej z barwnymi cyrkoniami. Każda para powstała tylko w jednym egzemplarzu, a inspiracją przy tworzeniu była dla mnie moda okresu Secesji. Szerokość: 2.5 cm Długość: 6.5 cm (wisiorek) Długość łańcuszka: 58.0 cm + 5.0 cm regulacja Waga srebra: ok. 8.0 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: