Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Podwodny świat - wisior z płaszczką i orkami

Podwodny świat - wisior z płaszczką i orkami

      
1398 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Podwodny świat - wisior z płaszczką i orkami

Tuż nad chropowatą powierzchnią raf koralowych unosi się płaszczka, na której płetwach skryły się dwie orki. Fragment stalagmitu o szorstkiej powierzchni, przywieziony z czeskich jaskiń świetnie imituje oceaniczne dno. Płaszczkę wykonałam z kilku warstw fakturowanego srebra, które pokryłam oksydą, nadającą mu stalowo - szary odcień. Pomiędzy kamieniem a zwierzętami jest wolna przestrzeń, przez którą będzie widać ubranie, dzięki czemu wisior za każdym razem zyska lekko odmienny wygląd. Na rewersie wisiora skryła się jeszcze jedna płaszczka. Zawieszkę umieściłam na kremowym rzemieniu z eko skóry zakończonym zapięciem karabińczykowym z regulacją i moim logo. Jeśli pociąga Cię fascynujący podwodny świat, pełen niezwykłych stworzeń i roślin, to ten naszyjnik będzie dla Ciebie idealny. GRATIS - przesyłka kurierska :) Wymiary: Wysokość: 9.5 cm Szerokość: 4.5 cm Waga srebra: 35.0 g Długość rzemienia: 51.0 cm + 10.0 cm regulacja

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (35.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: