Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka Elfka srebro 925

Bransoletka Elfka srebro 925

      
1200 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka Elfka srebro 925

Bransoleta z elfką wykonana ze srebra pr. 925. Inspirowana nurtem Art Nouveau, miała być kwintesencją delikatnej, zmysłowej kobiecości. Przepięknie zdobi nadgarstek i dłoń. Elfka jest wykonana na podstawie mojej odręcznej rzeźby. Cała bransoleta powstała przy wykorzystaniu tradycyjnych technik złotniczych. Bransoleta została w całości ze srebra pr. 925, i zaoksydowana (stąd ten ciemny kolor). Masa srebra w wyrobie: 15,6g Postać elfki ma 33mm wzrostu mierząc od głowy po czubek wysuniętej stópki (skrzydła nieco wystają ponad głowę). Obwód wewnętrzny bransoletki zapiętej na to samo oczko, co na zdjęciu na ręce to 15,5cm. Oczywiście można zapiąć na któreś kolejne oczko Bransoletka pojedzie do klienta spakowana w estetyczne pudełeczko jubilerskie oraz wyposażona w Certyfikat Oryginalności.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: