Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Deer Love - kolczyki srebro 925

Deer Love - kolczyki srebro 925

      
89 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Deer Love - kolczyki srebro 925

DEER LOVE - ręcznie wykonane kolczyki. Kolczyki z części zegarków - to z nich powstały kompozycje wewnątrz oczek kolczyków. Wykończenie oczek - krystaliczna żywica. Oprawy kolczyków są zrobione ze srebra pr. 925 dodatkowo rodowanego. Wizualnie srebro rodowane jest ciut ciemniejsze - przypomina odcieniem stal nierdzewną. Tło dla trybików - ciemnozielone. Wymiary oczka kolczyka: 9mm x 10,5mm. Są delikatne! Zdecydowanie mniejsze od monety 1 groszowej. Waga srebra w 1 kolczyku: 0,39g. Waga srebra w parze kolczyków: 0,78g. Oczywiście kolczyki pojadą do nabywcy starannie spakowane w pudełeczko jubilerskie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: