Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Kobaltowa poświata - naszyjnik ze srebra i szkła

Kobaltowa poświata - naszyjnik ze srebra i szkła

      
1840 PLN
+ koszt przesyłki: 35.00 PLN (więcej informacji)

Kobaltowa poświata - naszyjnik ze srebra i szkła

Oryginalny naszyjnik ze srebra próby 925 i szkła fusing'owego*, który możesz nosić na trzy sposoby. Szklany element jest pół transparentny, w jego centrum widnieje "bąbel", w którego wnętrzu ukrywa się howlit. Szkło ujęłam oprawą ze srebra, które pokryłam oksydą, nadającą mu stalowo-szary odcień. Uroku całości dodaje łza pirytu oraz groty pod wisiorem. Zawieszkę umieściłam na cieniowanym, szydełkowym sznurze, składającym się z setek niebieskich koralików, technikę tą określa się mianem - beading'u. Wykonała go dla mnie artystka, tworzącą pod pseudonimem Galeria Margo. Wisior możesz zdjąć ze sznura i nosić go samodzielnie tak, jak widać to na zdjęciach. GRATIS - przesyłka kurierska :) *Fusing - technika polegająca na topieniu i barwieniu szkła w specjalnym piecu rozgrzanym do temperatury ok 800 ?. Wszystkie szklane kaboszony wykonuję samodzielnie. Wymiary: Zawieszka: 5.0 x 11.0 cm Dł. sznura: 87.0 cm (łącznie z haczykami) Waga srebra: 20.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (35.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: