Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Szalone- komplet 6 miseczek i duża misa

Szalone- komplet 6 miseczek i duża misa

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Szalone- komplet 6 miseczek i duża misa

Komplet sześciu miseczek na lody, sałatkę owocową, orzeszki... oraz duża misa. Miseczki w żywych kolorach z mocnym, graficznym, abstrakcyjnym wzorem. Idealne do nowoczesnych i skandynawskich wnętrz, choć inspirowane sztuką użytkową lat 60 XX wieku. Każda miseczka jest inna. Miseczki mają średnicę około 15 cm i wysokość ok 3- 3,5 cm. Grubość szkła ok. 8 mm. Wymiary misy: średnica 25 cm, wysokość ok 5 cm. Zostały wykonane w technologii fusingu, czyli stapiania szkła w temperaturze ponad 800 stopni. Polecam gorąco! Anya

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: