Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > "Antonina" Srebrna kolia z kamieniami ID:180221

"Antonina" Srebrna kolia z kamieniami ID:180221

Autor

AmberGallery

      
2316 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

"Antonina" Srebrna kolia z kamieniami ID:180221

"Antonina" Srebrna kolia z bursztynem, perłami i rubinem ID: 180221 Efektowna kolia z naturalnym, bursztynem, białymi perłami i rubinem oprawionymi w polerowane, miejscowo złocone srebro. Bursztyn jest cięty z jednej większej bryłki i dzięki temu uzyskana jest symetria koloru i faktury kamienia. Naszyjnik dzięki specjalnemu ułożeniu kamieni oraz licznym połączeniom miękko układa się na dekolcie. Całość została wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych, wszystkie kamienie są zakuwane. Kolia jest skatalogowana, ocechowana i sygnowana nazwiskiem autora. Przy sprzedaży dołączamy do niego certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego. Szerokość naszyjnika w najszerszym miejscu ok. 11,5 cm; Naszyjnik krótki, przy szyi. Waga 55 g Autor Jan Pomianowski

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: