Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Haft richelieu

Haft richelieu

Autor

Beata Narkiewicz Sas

Beata Narkiewicz Sas

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
2208 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Haft richelieu

Ciężka bransoleta zrobiona z różnych minerałów . Kaboszony dostały koronkową oprawę równie pracochłonną jak haft richelieu. Wielkość minerałów bez dodatkowych zdobień srebrnych , zaczynając od haczyka : chryzokola 2,6cm / 1,9cm , czaroit 3,7cm /2,7cm , chryzokola 4cm/2,8cm , heliotrop 3,3cm /2,3cm , czaroit 2,9cm/1,8cm . Bransoleta zrobiona ze srebra 930 i 999 , srebro jest młotkowane , oksydowane i polerowane . Pomiędzy minerałami umieściłam jeden element ze srebrnym bukietem kwiatów 3cm n/1,9cm. Bransoleta w najszerszym miejscu ma 4,7cm , długość bez łańcuszka i haczyka 18cm. Obwód bransolety po zapięciu od środka od 18,5cm do 21,5cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: