Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoleta z bukietem

Bransoleta z bukietem

Autor

Beata Narkiewicz Sas

Beata Narkiewicz Sas

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bransoleta z bukietem

Ciężka bransoleta zrobiona z różnych minerałów . Kaboszony dostały koronkową oprawę . Wielkość minerałów bez dodatkowych zdobień srebrnych , zaczynając od haczyka : tygrysie oko 2,9cm / 1,8cm- kaboszon pięknie opalizuje i zachwyca poprzecznymi prążkami , jaspis 3,2cm /2,3cm- niby tylko jaspis , ale w ładnym kolorze i ciekawym rysunku , rubin 4,6cm/3,1cm - bordowy , ale jak się dobrze przyjrzeć mieni się łuskami , labradoryt 3,5cm /2,4cm- czarny , ale błyska błękitem , granat 2,6cm/2,4cm- otoczak , ma niezbyt perfekcyjną powierzchnię , ale daje jasności bransolecie . Bransoleta zrobiona ze srebra 930 i 999 , srebro jest młotkowane , oksydowane i polerowane . Pomiędzy minerałami umieściłam jeden element ze srebrnym bukietem kwiatów 3cm n/1,9cm. Bransoleta w najszerszym miejscu ma 5cm , długość bez łańcuszka i haczyka 18,5cm. Obwód bransolety po zapięciu od środka od 19,2cm do 22,7cm

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: