Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletka-naszyjnik ID:181203

Bransoletka-naszyjnik ID:181203

Autor

AmberGallery

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletka-naszyjnik ID:181203

Nietuzinkowa, kolorowa bransoletka-naszyjnik . Piękna bryłka wyselekcjonowanego naturalnego bursztynu umieszczona pośrodku, a obok niej karneol, fasetowany ametyst, cytryn, perły i turkus oraz podwieszone do nich kamień księżycowy, cytryn, ametyst, niebieski topaz i karneol. Wszystko oprawione w polerowane i miejscowo złocone srebro. Dzięki licznym połączeniom bransoletka miękko oplata nadgarstek. A po dodaniu łańcuszka, mamy naszyjnik! który idealnie układa się na dekolcie Całość została wykonana ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych metod złotniczych. Bransoletka jest skatalogowana i sygnowana nazwiskiem autora. Długość bransolety regulowana. Długość części z kamieniami 13,5 cm, długość całej bransoletki 21,5 cm Szerokość w najszerszym miejscu ok. 3,5 cm Waga bransoletki 23 g Długość łańcuszka 21,5 cm Waga łańcuszka 4 g Przy sprzedaży dołączamy do niej certyfikat potwierdzający autorstwo podpisany przez Jana Pomianowskiego. Jan Pomianowski

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: