Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Broszki > Organica- broszka wisior w czerwieniach ID: 190101

Organica- broszka wisior w czerwieniach ID: 190101

Autor

AmberGallery

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Organica- broszka wisior w czerwieniach ID: 190101

ORGANICA- Jej osnową jest srebrny motyw o charakterystycznej płynnej i ruchliwej linii. Skojarzenia z secesją narzucają się same, a poprzez to odkrywamy głębsze pokłady inspiracji: świat organiczny i, tak przecież bliską Secesji, sztukę Dalekiego Wschodu. Każdy przedmiot przenosi nas w inną tonację barwną zbudowaną ze starannie dobranych kamieni ozdobnych. Jak zawsze w przypadku naszej biżuterii, każdy przedmiot jest niepowtarzalny, a każdy kamień został oprawiony, osadzony i zakuty ręcznie. Secesyjny, główny element powtarzający się we wszystkich przedmiotach z tej serii nawiązuje swym kształtem do form występujących w przyrodzie. Uzupełniony każdorazowo innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi kreuje za każdym razem przedmiot unikatowy, niepodobny do innych, choć powstały na bazie tego samego kształtu. Broszo-wisior w czerwieniach to ogniste zestawienie koralu, granatu, różowego kwarcu i agatu oprawionych w polerowane i miejscowo złocone srebro. Średnica 5 cm Waga 27 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: