Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Koń z części zegarków - naszyjnik w srebrze

Koń z części zegarków - naszyjnik w srebrze

      
3400 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Koń z części zegarków - naszyjnik w srebrze

Wyjątkowy naszyjnik wykonany ręcznie. Portret konia został zrobiony z części zegarków (mosiądz i stal). Jest zabezpieczony krystaliczną żywicą jubilerską. Oprawa do niego - inspirowana nurtem Art Nouveau i charakterystyczną płynną falistyką secesyjnych linii - jest wykonana ze srebra pr 925, całkowicie ręcznie, przy wykorzystaniu tradycyjnych technik złotniczych. Srebro zostało zaoksydowane. Wyjątkowej kompozycji dopełniają fasetowane czarne onyksy. Naszyjnik jest unikatowy - powstał w jednym egzemplarzu. Idealnie pasujące kolczyki ze srebra i onyksów dodaję do naszyjnika gratis. Oczywiście naszyjnik pojedzie do nabywcy elegancko spakowany w pudełeczko jubilerskie. Masa srebra pr. 925 w naszyjniku: 29,12g. W kolczykach: 1,88g. Wymiary naszyjnika: - wysokość zawieszki (nie licząc onyksu u dołu oprawy): ok. 6,8cm - całkowita wysokość zawieszki ( z onyksem): ok. 8,7cm - szerokość zawieszki: ok. 4,7cm - długość głównej części łańcuszka: 63,5cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: