Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > komplet z piórkiem

komplet z piórkiem

      
180 PLN
+ koszt przesyłki: 19.00 PLN (więcej informacji)

komplet z piórkiem

Komplet - butelka + 6 kieliszków do nalewek i likierów zdobiona metodą piaskowania. Piórko jest trwale naniesione na powierzchnię szkła. Pojemność karafki - 700 ml, wysokość - 24 cm. Kieliszki - pojemność 55 ml, wys. 14 cm. Motyw jest wykonany po jednej stronie szkieł, więc istnieje możliwość wykonania po drugiej stronie dodatkowego graweru - np. personalizacji (imiona, krótki napis, itp). Zmian dokonuję po wcześniejszych ustaleniach (w tym przesłaniu wizualizacji) i po opłaceniu należności za komplet

Twórca tej pracy wkrótce będzie na urlopie. Prosimy o jak najszybsze opłacenie zamówienia. Jeżeli wpłata za ten przedmiot nie zostanie zaksięgowana do 26/04/2019, to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że w takim wypadku wyśle ją 06/05/2019. Jeżeli akceptujesz takie warunki, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (19.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: