Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Szepty o zmierzchu.

Szepty o zmierzchu.

Autor

Joanna Mikowska

      
1092 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Szepty o zmierzchu.

Misterne kolczyki wykonane w całości ręcznie, element po elemencie, ze srebra próby 0,999 i 0, 925, złota (kółeczka łącznikowe), fasetowanych bryłek iolitu i fasetowanych kaboszonów chalcedonu w kształcie łezek w bardzo pracochłonnej, znanej od starożytności technice filigranu. Kolczyki zawieszone są na bezpiecznych, zamykanych biglach angielskich. Ponieważ jest to praca w całości ręczna, kolczyki nieznacznie różnią się wielkością poszczególnych elementów, co na uszach jest niezauważalne. Delikatne,choć pokaźne, niepowtarzalne i rzadkie, gdyż filigran, jako technika, odchodzi w zapomnienie. Wymiary kolczyków: długość wraz z biglami 8,3 cm; szerokość: 2,6 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: