Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Zdobiona bransoletka z kamieniem księżycowym

Zdobiona bransoletka z kamieniem księżycowym

      
348 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Zdobiona bransoletka z kamieniem księżycowym

Widowiskowa bransoletka wykonana z niewielkiego kamienia księżycowego o pięknym, niebieskim blasku, oprawionego w gładką ramkę. Element z centralny zdobiony dookoła wycinanymi elementami. Dookoła kamienia wyplecione ręcznie w pracochłonnej technice wire wrapping elementy ozdobne. Całość wykończona rzędami drobnych łańcuszków, zapinana na masywny karabińczyk. Na końcu łańcuszek regulacyjny pozwalający zapiąć bransoletkę na różnych szerokościach nadgarstka Srebro mocno oksydowane, przecierane i polerowane. Kamienie: Kamień księżycowy Długość: 22 cm (w tym 4 cm regulacji) Waga: 21,7 g. Metal: Srebro próby 925 i 999 Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Bransoletka zostanie ozdobnie zapakowana.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: