Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Sutasz kolczyki 570

Sutasz kolczyki 570

Autor

LiAnna Anna Lipowska

LiAnna Anna Lipowska

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
540 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Sutasz kolczyki 570

***Biżuteria autorska*** Kolczyki wykonane są pracochłonną techniką haftu sutasz od podstaw ręcznie z sznurków sutasz, pereł Swarovski, koralików Fire Polish, Brick i maleńkich japońskich koralików Toho. Bigle srebro - pr 925. Długość z biglami ok. 11,9cm, szer.ok. 5,4cm. Z tyłu autorskie wykończenie ozdobionym koralikami filcem w minimalnym i tylko koniecznym stopniu, tak by całość była lekka. Autentyczność produktu potwierdza CERTYFIKAT, sygnowany i numerowany. Klient otrzymuje również paragon fiskalny lub fakturę Vat na życzenie. Kolczyki otrzymasz w eleganckim pudełku jubilerskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: