Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Dżungla - srebrny wisior z tygrysem

Dżungla - srebrny wisior z tygrysem

      
1370 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Dżungla - srebrny wisior z tygrysem

Wisior z tygrysem wykonany ze srebra próby 925 i ceramiki krystalicznej*. W kulturze Dalekiego Wschodu uznaje się go za króla zwierząt, jest bohaterem wielu mitów i baśni oraz symbolizuje natchnienie, siły twórcze i dobrobyt. Powierzchnię srebra pokryłam fakturą imitującą sierść tygrysa oraz oksydą, która nadała mu stalowo - szary odcień, kontrastujący z zielenią ceramiki. Wisior umieściłam na szytym rzemieniu z eko skóry zakończonym zapięciem zatrzaskowym z regulacją i moim logo oraz listkiem paproci. Jeśli bliski jest Ci magiczny świat zwierząt, to ten wisior będzie dla Ciebie idealny. GRATIS - tygrysa wyślę do Ciebie za darmo, przesyłką kurierską :) *Ceramika krystaliczna - Jest to technika niezwykle rzadko stosowana, kryształy przypominają wzory tworzone na szybach przez mróz i nigdy nie są identyczne, dlatego każdy element jest tak unikatowy. Wymiary: Wys x szer: 5.8 x 6.3 cm Długość rzemienia: 48.0 cm + 11.0 cm regulacja Waga srebra 31.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: