Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Płytki Lawa

Płytki Lawa

      

+ koszt przesyłki: 19.00 PLN (więcej informacji)

Płytki Lawa

Płytki ceramiczne trójkątne ręcznie robione. Grubość 6 mm. Wymiary: długość boku 7,5 cm. Płytki zostały wypalone dwukrotnie, szkliwone szkliwami dającymi efekt spękań. Kolory od czerwieni do pomarańczu, intensywne. Cena za 1 m 2 wynosi 680 zł i zawiera podatek VAT. Wystawiam fakturę. Termin wykonania ustalany indywidualnie, w zależności od ilości zamówionych płytek i wynosi wynosi około 3-4 tygodnie. Zamówione płytki mogą nieznacznie różnić się kolorystyką od tych na zdjęciu. Spowodowane to może być innymi ustawieniami kolorów na monitorze oraz tym, iż nie jest to produkcja masowa. Zawsze możemy wysłać 1 lub 2 płytki jako wzór (za dodatkową opłatą 10 zł/1 kafel). Kafelki przykleja się tak, jak zwykłe płytki, na klej montażowy. Nadają się na ściany w różnych Możliwość wykonania podobnych płyteki podłogowych (wówczas będą grubsze - ok. 1 cm).

Twórca tej pracy jest na urlopie. Zadeklarował on, że wróci z urlopu 31/12/2020. Sprawdź dostępność pracy po tej dacie.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (19.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.