Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisior srebrny,rubin z zoisytem

Wisior srebrny,rubin z zoisytem

      

+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Wisior srebrny,rubin z zoisytem

Interesujący, ręcznie wykonany ze srebra wisior- płaskorzeźba z rubinem i zoisytem, nieszlifowanym, naturalnym układem minerałów o dużej mocy energetycznej. Poniżej opisałem poglądy na temat właściwości tych minerałów oparte na doświadczeniach użytkowników. Nawet jeśli nie każdego przekonają, to zapewniam, że kamień jest bardzo atrakcyjny i prezentuje się naprawdę okazale. ZOISYT Pomoże powrócić do równowagi psychiczno fizycznej po chorobie czy stresie. Doda otuchy. Zielony Zoisyt jest kamieniem leczącym naszą duszę. Daje energię wzrostu, rozwoju oraz siły. RUBIN Przynosi namiętność oraz romantyzm, pobudza inspirację i hojność. Ma energię mocy i zdolności przywódczych. Przywołuje do naszego życia romanse. Przywróci też związkowi miłość cielesną i duchową. Obdarzy ciepłem i twórczą energią każdego kto go ma przy sobie. Waga wisiora bez łańcuszka: 37,2g. Wymiary wisiora: 60 x 51 mm. Wyrób zapakujemy w ozdobne pudełko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: