Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > SREBRNY WISIOR Z CERAMIKĄ I EMALIOWANYM MOTYLEM

SREBRNY WISIOR Z CERAMIKĄ I EMALIOWANYM MOTYLEM

      
2190 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

SREBRNY WISIOR Z CERAMIKĄ I EMALIOWANYM MOTYLEM

Wyrazisty wisior - motyl, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej*. Ażur ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szklaną emalią* w odcieniach błękitów i różu. W tle umieściłam porcelanowy element o niesamowitym kobaltowym wzorze. Wisior zawiesiłam na metalicznym tkaninowym rzemieniu, zakończonym karabińczykiem i regulacją z moim logo. Spód wisiora posiada ozdobne pasy szkliwa. GRATIS - eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska *Szklana emalia - wielowiekowa technika zdobienia metali szklanym proszkiem, który po wypale w piecu rozgrzanym do temperatury 800 stopni C zmienia się w barwną i połyskującą powierzchnię. *Ceramika krystaliczna- rzadko stosowana technika ceramiczna. Dzięki ustaleniu odpowiedniego składu szkliwa i wypału, na jego powierzchni tworzą się ozdobne kryształy. Efekt ten jest niepowtarzalny, dlatego każdy kawałek jest unikatowy. Wymiary: Szer x wys: 5.5 x 7.0 cm Długość rzemienia: 50.0 cm + 9.0 cm regulacja Waga srebra: 26.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: