Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > ALTHIDON - Srebrny pierścionek z opalem

ALTHIDON - Srebrny pierścionek z opalem

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

ALTHIDON - Srebrny pierścionek z opalem

Elegancki, bogato zdobiony pierścień z opalem etiopskim. Jest unikatowy i jedyne w swoim rodzaju. Wykonałam go w pojedynczym egzemplarzu, abyś mogła poczuć się wyjątkowo. Idealnie sprawdzi się w klasyczny, prostych stylizacjach o stonowanej kolorystyce. Pierścień wykonałam w technice lutowania i pracochłonnej technice wire-wrapping, która polega na splataniu elementów za pomocą cienkiego drucika. Pierścień pochodzi z kolekcji Mroczne Tajemnice. WYKORZYSTANE MATERIAŁY Pierścień ozdobiłam kaboszonem opalu etiopskiego, który mieni się całym spektrum barw. Dodatkowo jego kolorystykę podkreśliłam maleńkimi, fasetowanymi kuleczkami turkusu. Pierścień wykonałam od podstaw ręcznie z oksydowanego (czernionego) i polerowanego srebra najwyższej próby 999, 930 oraz 925. WYSOKOŚĆ: 2,5cm. ROZMIAR KORONY: 2,3x2,0cm. ROZMIAR: regulowany. WAGA: 6,7g. MATERIAŁY: srebro (925, 930, 999), opal, turkus. TECHNIKA: wire-wrapping, lutowanie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: