Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrny etniczny naszyjnik - Żywioł Ziemia

Srebrny etniczny naszyjnik - Żywioł Ziemia

      
1985 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrny etniczny naszyjnik - Żywioł Ziemia

Inspiracją do powstania naszyjnika był motyw Czterech Żywiołów. Połączyłam w nim sznury barwionych na zielono howlitów z ręcznie wyciętymi liśćmi dębu, paproci i bluszczu, wśród których skryła się miniaturowa wiewiórka i indyjska tkanina o zielono - brązowej barwie. Młotkowane listki podkreślają etniczny charakter naszyjnika. Srebro pokryłam oksydą, która nadała mu stalowoszary odcień, a całość umieściłam na podwójnym płaskim rzemieniu ze skóry. Naszyjnik nie posiada zapięcia, zakłada się go przez głowę. GRATIS - eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska. Żywioł Ziemia - symbol stabilności, utrwalenia naszych marzeń, sprawienia że się urzeczywistnią. Świadek ludzkiego życia. W ofercie odnajdziesz także inne naszyjniki z serii Cztery Żywioły. Wymiary: Długość całości - ok. 41.0 cm Waga srebra - 28.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (30.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: