Pracownia torebek autorskich UniQueBags oferuje:
Cudną, zgrabną torebkę listonoszkę wykonaną z trwałego, mięciutkiego weluru tapicerskiego.
Wewnątrz wykończenie z alkantary,duża kieszeń na suwak. Ciekawy, niebanalny print sprawia, że prezentuje się bardzo efektownie!
Torebka jest usztywniona i wzmocniona ociepliną. Pasek odpinany, wykonany z włoskiej złotej ekoskóry, mocowany na karabinkach. Wszystkie okucia są w kolorze złotym.Pomieści wszystkie niezbędne kobiece przybory:)
wymiary 30/26cm -nie mieści a4- kształt zaokrąglony
Torebka może być wykonana na życzenie również z drobnoplecionego wodoodpornego poliestru.
Zdecydowanie polecam!!! Świetny pomysł na prezent. Wykonuję również torebki na indywidualne zamówienie . Moje torebki powstają w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach, masz więc pewność posiadania rzeczy wyjątkowej i niepowtarzalnej:) Gotowe do wysłania za 3–5 dni
Jesteś zainteresowana/zainteresowany przedmiotem? Chcesz poznać jego cenę lub kupić przedmiot?
Naciśnij ikonę koperty pod zdjęciem Twórcy i skontaktuj się z nim!
(opcja dostępna po zalogowaniu się do serwisu).
Piękna torba, ciekawe zestawienie barw, zdecydowanie wyróżnia się. Leciutka i bardzo pojemna. Zdecydowanie polecam, ale na przyszłość proszę solidniej pakować przesyłki.
12/07/2023 19:45
Kosmetyczka bardzo ładna... ale przesyłka słabo zabezpieczona bo przy jej odbiorze kosmetyczka wypadła z koperty....Mimo wszystko dziękuję i polecam produkt!
03/10/2022 20:54
Przepiękna! Cudowny materiał, całkiem spora pojemność jak na taką mniejszą torebkę. I ta jakość wykonania! Zdecydowanie polecam!
24/02/2022 11:29
Piękna, dziękuję.
16/08/2020 22:54
Starannie wykonana i rzucająca się w oczy. Polecam
02/03/2020 22:41
polecam :)
04/12/2019 10:13
Torebka jest sliczna, bardzo solidnie wykonana i zadziwiająco lekka. Bardzo dziękuję!
18/11/2019 21:11
Ta strona korzysta z plików cookies, które pomagają nam lepiej zrozumieć, jak z niej korzystasz.
Więcej szczegółów z tym związanych znajdziesz w naszej polityce prywatności.