Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Obrazy > Przestrzeń powietrza

Przestrzeń powietrza

      
180 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Przestrzeń powietrza

Obraz z kolekcji MINI został namalowany jako jedyny egzemplarz (oryginał) wysokiej jakości farbami akrylowymi, zapewniającymi trwałość i intensywność kolorów. Dzięki zastosowanej metodzie wykonania barwy przenikają się wzajemnie, rozdzielają, tworzą komórki i smugi, co zapewnia niepowtarzalny efekt. Odcienie zielonego turkusu tańczą z granatem, niebieskim, fioletem i nitkami złotego połysku. Obraz ma format 20cmx20cmx4cm, zamalowane boki umożliwiają eksponowanie go bez ramy. Do mocowania na ścianie za pomocą zawieszki. Na życzenie możliwość pokrycia obrazu werniksem, co wydłuża czas realizacji zamówienia o trzy dni. Zachęcam do łączenia obrazów z tej kolekcji dla stworzenia własnej niepowtarzalnej galerii.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Obrazy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: