Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Srebrna wróżka ze skrzydłami ćmy - Mgławica

Srebrna wróżka ze skrzydłami ćmy - Mgławica

      
2200 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Srebrna wróżka ze skrzydłami ćmy - Mgławica

Ze świata legend i tajemniczych stworzeń przybyła wróżka o połyskliwych skrzydełkach, otulona gwiezdnym pyłem i zatopiona w sennych myślach. Wisior z wróżką wykonałam z warstw srebra, jej sukienka jest niczym szata antycznej bogini, a skrzydełka to specjalnie przygotowana i ręcznie malowana folia zabezpieczona żywicą. Srebro pokryłam oksydą, która nadała mu tęczowo szary odcień, a całość umieściłam na łańcuszku ozdobionym przekładkami, zakończonym zapięciem zatrzaskowym z regulacją i moim logo. GRATIS - eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska. Wymiary: Wys. x szer. - 10.5 x 7.8 cm Długość łańcuszka - 41.0 + 7.0 cm regulacja Waga srebra - 35.0 g

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (35.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: