Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Kwiatowy,elegan wisior z rekonstruowanym turkusem

Kwiatowy,elegan wisior z rekonstruowanym turkusem

Autor

Buggy Jewels

      
204 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Kwiatowy,elegan wisior z rekonstruowanym turkusem

Biżuteria skradziona z natury.... oryginalny i niespotykany wisiorek, niczym kwiat zerwany z tajemniczego ogrodu, do którego wejść mogą tylko nieliczni... Kształtowany całkowicie ręcznie od podstaw, z cienkiej blachy miedzianej i mosiężnej. Ma rozmiar około 6x5 cm. Mimo swojej wielkości wisiorek jest stosunkowo lekki. Bardzo ładnie wygląda zarówno na rzemieniu jak i na łańcuszku. W jego centrum, w otoczeniu złotych płatków z mosiądzu spoczywa rekonstruowany w miedzi turkus. Wykonałam zaledwie dwa takie wisiorki...wzór nie będzie powielany, przez co mają Państwo gwarancję unikatowości. :-)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.