Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Zakładki do książek > Zakładka z Twoim lub cudzym PORTRETEM 3

Zakładka z Twoim lub cudzym PORTRETEM 3

Autor

by Akinom Akjos

      
60 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zakładka z Twoim lub cudzym PORTRETEM 3

Zamów oryginalną zakładkę z Twoim portretem. A może wolisz z wizerunkiem ukochanej osoby��? Polecam też na fajny prezent dla kogoś, kogo cenisz:) W całości ręcznie wykonana. Rysowana ołówkiem, kredkami lub akwarelą. Zafoliowana dwustronnie. Papier 250g. Szerokość zakładki 4cm. Na specjalne życzenie mogę dodać ozdobny sznureczek gratis. Zakładka na pewno uprzyjemni czytanie i naukę:) Zapraszam. Ps. Zakładka ze zdjęcia jest moją przykładową realizacją i nie jest na sprzedaż. •••Cena dotyczy JEDNEJ osoby na zakładce. Jeśli chcesz więcej osób, proszę o kontakt w celu wystawienia indywidualnego zamówienia.••• ————————————————————————————————————- Po zamówieniu należy przesłać mi niezwłocznie w wiadomości kilka wyraźnych, jasnych zdjęć, z których wybiorę najciekawsze ujęcie do narysowania na zakładce. Czas realizacji 5-6 dni roboczych.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: