Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścień Wulkan z bursztynem

Pierścień Wulkan z bursztynem

Autor

Anna Kamińska Points of View

Anna Kamińska Points of View

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
520 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Pierścień Wulkan z bursztynem

Pierścień srebrny próby 925 fakturowany i wykonany metodą jubilerską. Wykończony ręcznie, pusty w środku. Częściowo oksydowany i pozłocony. Złocenie imituje wypływającą lawę. W centrum stożka wulkanicznego znajduje się bursztyn o średnicy 6 mm. Obrączka w swym obwodzie jest falująca — w najszerszym miejscu wynosi około 13 mm w najwęższym około 10 mm. Wysokość stożka wulkanicznego wynosi około 7 mm. Wykończenie: połysk. Rozmiar: pomiędzy 22-23 EU (22,5). Prezentowany rozmiar dostępny jest od zaraz. Waga około: 13,7g zależna od rozmiaru. Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru pierścienia. Proszę o wiadomość, w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia. Fotografia Adam Adamski

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.