Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Sëlwer,naszyjnik z krzemieniem pasiastym,haft

Sëlwer,naszyjnik z krzemieniem pasiastym,haft

      
312 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Sëlwer,naszyjnik z krzemieniem pasiastym,haft

Naszyjnik wykonany niezwykle czasochłonną techniką haftu koralikowego. Jego serce stanowią kaboszony krzemienia pasiastego i tiger iron (nazywanego też mugglestone; to kamień będący połączeniem tygrysiego oka, czerwonego jaspisu i hematytu), które oplotłam najwyższej jakości japońskimi koralikami Toho w kolorze matowego starego srebra złamanego odrobiną brązu i kości słoniowej. Poniżej haftowanego elementu zawiesiłam naturalny koral - małą fasetowaną kulkę i kieł. Wisior zawiesiłam na sznurze kulek z muszli przekładanych oponkami matowego hematytu i czterema kulkami bawolego oka. Zapięcie i łańcuszek są wykonane ze srebra, które dodatkowo zaoksydowałam (przyciemniłam). Długość sznura wraz z zapięciem - regulowana, od ok. 37cm do ok. 47cm. Całkowita długość wisiora: 11,5cm. Maksymalna szerokość wisiora: 5cm. Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną. Naszyjnik może stanowić komplet z kolczykami widocznymi na ostatnim zdjęciu, dostępnymi w mojej galerii.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (12.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: