Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > INGRID - haftowany naszyjnik w czerwieni

INGRID - haftowany naszyjnik w czerwieni

      
750 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

INGRID - haftowany naszyjnik w czerwieni

Niezwykły, wieczorowy, ręcznie wykonany naszyjnik, który z pewnością nada charakteru prostej kreacji. Centrum naszyjnika stanowi szklany element z fragmentem grafiki "Kwiaty" Alfonsa Muchy. Został wyhaftowany z użyciem sutaszowych tasiemek/sznurków, łezek howlitu, perełek w metalowej oprawie, drobnych szklanych koralików czeskich i japońskich. Tył naszyjnika wykończony miękkim filcem w kolorze czerwonym. Jego obwód to ok. 45 cm. Zapięcie na guzik, nie jest regulowane. Został zaimpregnowany preparatem do tekstyliów, aby uodpornić jego powierzchnię na zabrudzenia. Wykonany tylko w jednym egzemplarzu!

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 18/01/2021. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.