Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > SZLACHETNY PIERŚCIEŃ Z OPALEM

SZLACHETNY PIERŚCIEŃ Z OPALEM

Autor

Pracownia Neores

      
480 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

SZLACHETNY PIERŚCIEŃ Z OPALEM

Okazały pierścień wykonany w całości ze srebra pr 925 oraz pięknego opalu z Etiopii. Okaz o wspaniałej, bardzo intensywnej opalizacji tęczowych barw. Kamien ma pęknięcie na środku. Jest dobrze poprawiony i podklejony, oprawiony stabilnie, więc nie wypadnie. Nie ma jednak możliwości zmiany rozmiaru jubilerskiego- jest to 19. Wymiary oprawy kamienia 35 x 20 mm. Waga 12 gramów. Pierścionek zostanie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Lepiej w komplecie!

Ten produkt występuje także w komplecie:

BAŚNIOWE OPALE W TĘCZY BARW (komplet)

Powyższe przedmioty osobno są warte 4080 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 3754 PLN, czyli 8% (326 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup BAŚNIOWE OPALE W TĘCZY BARW (komplet) za 3754 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: