Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > SREBRNE KOLCZYKI "GWIAZDY PODWÓJNE"

SREBRNE KOLCZYKI "GWIAZDY PODWÓJNE"

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

SREBRNE KOLCZYKI "GWIAZDY PODWÓJNE"

Unikatowe, ręcznie robione kolczyki opowiadające historię dwóch gwiazd: masywnej, małej gwiazdy neutronowej i starzejącej się gwiazdy z ciągu głównego. Te siostrzane gwiazdy są silnie powiązane grawitacją. Różnie przebiega ich życie, ale nie mogą oddalić się od siebie. Targane dramatycznymi przeobrażeniami trwają w ciągłym związku. Mimo, iż powstały w tym samym momencie i w tym samym obłoku gazu, to płoną w różnych temperaturach. Zaś ich kosmiczna więź będzie trwać bardzo długo. Ażurowa konstrukcja kolczyka łączy białą cyrkonię z żywicznym kaboszonem, wewnątrz którego umieszczona jest kompozycja z przeobrażonych części zegarków i drugiej cyrkonii – jądra gwiazdy. Wymiary: 5,5cm x 1,8 cm. Masa srebra próby 925: 6,7g. Całkowita masa kolczyków: 8,2g. Zostaną dla Ciebie spakowane w pudełeczko jubilerskie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: