Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Torebki > Do ręki > PÓŁOKRĄGŁA KOPERTÓWKA Z JAPOŃSKIM ŻURAWIEM

PÓŁOKRĄGŁA KOPERTÓWKA Z JAPOŃSKIM ŻURAWIEM

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

PÓŁOKRĄGŁA KOPERTÓWKA Z JAPOŃSKIM ŻURAWIEM

Zafascynowana japońską kulturą stworzyłam kolekcję biżuterii "Japońska opowieść - Powroty", którą wzbogaciłam kolekcją 10 unikatowych kopertówek z japońską duszą. Powstała z tkanin z prawdziwych pasów obi, które niegdyś służyły do obwiązywania kimon. Mieni się metaliczną rudością, beżem i czerwienią. Podszewka ma ciemno rudy odcień. Kopertówka posiada odpinaną rączkę, którą możesz przełożyć na jej drugą krawędź, jest zapinana na zapięcie magnetyczne. Japońska symbolika: Żuraw - symbol długiego życia, zwycięstwa i dobrych wieści. Kwiat śliwy - symbol szczęścia i pomyślności. Sosna - już od starożytności była symbolem długowieczności i szczęścia. Pielęgnacja | wymiary: Torebka wykonana z brokatowej, lekko sztywnej tkaniny z pasów obi + poliestrowa podszewka. Uszyta w Polsce. Szerokość x wysokość: 27.0 x 21.5 cm, mieści format A5. Dł. rączki - 24.0 cm Prać tylko chemicznie, tzw. pranie na sucho.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Do ręki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: