Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > UNIKATOWY WISIOR INSPIROWANY JAPONIĄ - Tori

UNIKATOWY WISIOR INSPIROWANY JAPONIĄ - Tori

      
930 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

UNIKATOWY WISIOR INSPIROWANY JAPONIĄ - Tori

Motyw bram Torii jest bardzo popularny w sztuce Japonii. A same bramy możesz spotkać na każdym kroku, nawet w centrum miasta. Za ręcznie wyciętym ażurem umieściłam czerwono złotą tkaninę, jest to fragment z prawdziwego kimona. Zawieszkę umieściłam na ozdobnym łańcuszku zakończonym regulacją z moim logo. Część srebra pokryłam oksydą nadającą mu stalowoszary odcień. Japońska symbolika bramy Torii Brama Torii, to symboliczna brama prowadząca od fizycznego świata ziemskiego do nieskończonego świata bogów. Fushimi Inari, to świątynia Inari, czyli bóstwa odpowiedzialnego za płodność, urodzaj ryżu i powodzenie w życiu. Prowadzi do niego rząd setek bram Torii. GRATIS - eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska + japońska niespodzianka :) Wymiary: Średnica - 4.0 cm Długość łańcuszka - 51.0 cm + 5.0 cm regulacja Waga srebra 925 - 16.0 g Wisior dzięki tkaninowemu wypełnieniu jest bardzo lekki.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (25.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: