Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Secesyjny naszyjnik z ważką

Secesyjny naszyjnik z ważką

      
3300 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Secesyjny naszyjnik z ważką

Od podstaw ręcznie robiony naszyjnik z ważką i naturalnymi perydotami. Unikat wykonany w jednym egzemplarzu. Centralną ozdobą naszyjnika jest ważka o jasnozielonych skrzydełkach. Jej delikatny korpus jest zrobiony z prawdziwych części zegarków. Dodatkowymi ozdobami tego kobiecego naszyjnika są kamienie: zielony onyks oraz naturalne perydoty. Oprawę zawieszki w fantazyjnym kształcie nawiązującym do wzoru wewnątrz, zrobiłem z oksydowanego srebra pr 925. Rewers wisiora został ozdobiony subtelnym, roślinnym wzorem wyciętym ręcznie piłką włosową. Również łańcuszek jest zrobiony ręcznie - zawijasek po zawijasku. Masa srebra pr. 925: 23,4 g. Długość: 42 cm + regulacja pozwalająca na uzyskanie dodatkowych 3 cm. Szerokość zawieszki (mierzona na wysokości czubków listków) - ok. 9 cm. Do nabywcy praca pojedzie spakowana w eleganckie pudełeczko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: