Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Lustro lawendowe

Lustro lawendowe

      
2450 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Lustro lawendowe

To lustro to prawdziwe dzieło sztuki wykonane w technice mozaiki ceramicznej z motywami rzeżbionej lawendy. Opowiedziana lawendowa historia subtelnie przenosi nas w klimat francuskiej Provansji. Od projektu po końcowe wykonanie projekt autorski naszej pracowni . Całość sklada sie z ponad 500 ręcznie robionych elementów różnej wielkości wykonanych z jasnej gładkiej gliny i szkliwionych soczystymi, kolorowymi szkliwami. Dodatkowo tafla lustrzana jest wykończona połcentymetrową fugą co nadaje odbiciu lustrzanemu elegancji i dodatkowej głębi. Do zawieszenia w poziomie z racji opowiedzianej historii. Wymiary całego lustra to 91 X 66 cm, tafli lustrzanej 60 X 40 cm. Po sprzedaży ten model jest dostępny u nas podobnie jak wszystkie nasze lustra w stałej sprzedaży, wystarczy że do nas napiszesz :) Wszystkie nasze lustra są bardzo dobrze zabezpieczane w trakcie transportu oraz dodatkowo ubezpieczane więc nie ma obaw o ich stan. Polecamy serdecznie :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: