Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Złoty pierścionek gałązka z listkiem

Złoty pierścionek gałązka z listkiem

      
1599 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Złoty pierścionek gałązka z listkiem

Uroczy, ręcznie wykonany pierścionek ze złota pr. 585. Ma kształt inspirowany przyrodą - jest stylizowany na delikatną gałązkę z listkiem. Został zrobiony od podstaw własnoręcznie, z żółtego złota. Powierzchnia szlachetnego metalu jest zmatowiona i wyszczotkowana w celu nadania jej faktury przypominającej prawdziwą gałązkę i naturalnego wyglądu. Zielony liść jest fragmentem specjalnie przeze mnie przygotowanej naturalnej rośliny. Oczko zostało zabezpieczone przejrzystą żywicą jubilerską. Masa złota próby 585 (14K): 1,23 grama. Wyrób zbadany i ocechowany w urzędzie probierczym. Rozmiar 14 według polskiej miary jubilerskiej. Pierścionek pojedzie do klienta spakowany w gustowne pudełeczko jubilerskie - stosownie do wręczenia.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: