Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > AQUARIUS kolczyki ze złota i części zegarków

AQUARIUS kolczyki ze złota i części zegarków

      
2099 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

AQUARIUS kolczyki ze złota i części zegarków

Własnoręcznie wykonane turkusowo - granatowe kolczyki w kształcie kropelek z fantazyjnymi kompozycjami zegarkowych części tworzących miniaturowy podwodny pejzaż. Te kolczyki pochodzą z kolekcji Aquarius, w której każda praca jest inna - wyjątkowa. Jeśli się przyjrzysz uważnie wzorom, to zauważysz, że kompozycje w każdym z kolczyków różnią się, ponieważ dzięki rozmaitym detalom baśniowy krajobraz wewnątrz nich zyskuje naturalność i głębię. Zarówno oprawy kolczyków, jak i "podwodny" pejzaż wewnątrz kropli zostały zrobione ręcznie. Oprawki zrobiłem posługując się tradycyjnymi technikami złotniczymi ze złota pr. 585, zaś delikatne wodorosty, zatopione w krystalicznie przejrzystych, żywicznych kaboszonach stworzyłem z mechanicznych części zegarków: wskazówek, sprężyn i zrolowanych trybików. Wymiary kropli: 10,5 x 16,5mm. Masa złota próby 585 (14K): 2,18 g. Zbadane i ocechowane w Urzędzie Probierczym. Biżuterię wysyłam spakowaną w pudełeczka.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: