Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Amulet z czarnym Turmalinem - naszyjnik

Amulet z czarnym Turmalinem - naszyjnik

      
780 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Amulet z czarnym Turmalinem - naszyjnik

Elegancki, masywny wisior został wykonany z dużego naturalnego kryształu Turmalinu „Schörl” (szerl), wydobytego w prowincji Syczuan w Chinach. Oryginalna, trójkątna oprawa została wykonana w całości ręcznie ze srebra pr.925 i ozdobiona wieloma spiralnymi wzorami i małymi kuleczkami. Wisior ma wysokość całkowitą ok. 4,4cm (kamień 3,5cm) i szerokość każdego z trzech boków wynosi ok. 2cm. Zawieszony na grubym srebrnym łańcuchu rollo oval o długości ok. 75cm, nie posiada zapięcia, swobodnie przechodzi przez głowę. Srebro oksydowane i wypolerowane. Czarny turmalin to cenny kamień szlachetny o głębokiej czarnej barwie, stosowany jako amulet ochronny przed negatywną energią, którą odpycha lub przekształca w energię pozytywną.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: