Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Czarny opal i szafiry - Klasyczny pierścień

Czarny opal i szafiry - Klasyczny pierścień

Autor

Dawid Pandel

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Czarny opal i szafiry - Klasyczny pierścień

Absolutnie wyjątkowy pierścionek wykonany ze srebra 925 z dbałością o każdy szczegół , całkowicie ręcznie. Centralnie oprawiony owalny kaboszon przepięknego naturalnego czarnego opalu , dookoła którego biegnie aureola z oprawionymi naturalnymi żółtymi szafirami o średnicy 1.5 mm każdy. Pierścień wykonany ręcznie bez użycia odlewu, wszystkie oprawy wykonane ręcznie , cały wyrób wykonany ze starannością i przy użyciu technik jubilerskich i złotniczych dokładnie jak w wysokiej klasy biżuterii złotej. Wielkość galeryjki z kamieniami to około 17.7 X 14.4 mm. Całość na okrągłej szynie o średnicy około 2 mm. Rozmiar pierścionka to PL/EU 12 ale nie ma problemu z dopasowaniem pierścionka do dowolnego rozmiaru. Jeżeli rozmiar ma być inny to należy wpisać pożądany rozmiar w opolu uwag do zamówienia lub wysłać w osobnej wiadomości. Do wyrobu dołączony certyfikat.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (19.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: