Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Notesy > Przepiśnik w śliwkowych fioletach

Przepiśnik w śliwkowych fioletach

Autor

CraftHobby Oliwiaen

CraftHobby Oliwiaen

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
80 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Przepiśnik w śliwkowych fioletach

Oryginalny notes na przepisy, wykonany w całości ręcznie. Tekturowe okładki oklejone bezkwasowymi papierami do scrapbookingu, ozdobione misternie wycinanym i embossowanym napisem z tekturki i ręcznie kolorowanym markerami wodnymi stemplowanym obrazkiem. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki kieszonka na luźne kartki. Na sprężynie zawieszka-charm w kształcie łyżeczki, ozdobiona wstążką. Wewnątrz ok. 100 kartek jednostronnie drukowanych. Narożniki okłądek wzmocnione metalowymi okuwkami. Format A5 - dzięki bindowaniu od góry sam stoi i nie wymaga podpórki. Idealny na prezent!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Notesy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: