Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Jesienne drobiazgi - srebrne kolczyki z naturalnym

Jesienne drobiazgi - srebrne kolczyki z naturalnym

Autor

Agnieszka Czerkas

      
462 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Jesienne drobiazgi - srebrne kolczyki z naturalnym

Urocze, niewielkie kolczyki wykonane od podstaw ręcznie ze srebra oraz pięknych naturalnych minerałów. Misterne ażurowe bazy, wykonane techniką wire-wrapping, ozdabiają niewielkie kaskady w jesiennych barwach. W gronkach umieściłam: oponki ciemnych granatów, bordowe spinele, kuleczki intensywnie pomarańczowych karneoli, kuleczki i i oponki cytrynów, oponki pięknych oliwinów i mandarynkowych granatów oraz kulki peridotów. Na samym dole kaskady zawiesiłam kropelki ciemnych granatów. Całość zawieszona na delikatnych sztyftach. Srebro oksydowane i polerowane. Kolczyki mimo, że są niewielkie, sprawiają wrażenie bogatych. Kamienie pięknie mienią się w świetle. Wymiary: długość całkowita: 4,9 cm, szerokość: 1,5 cm waga pojedynczego kolczyka: 4,41 g.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 27/09/2021. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: