Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Zakładki do książek > Zakładka do książki VI

Zakładka do książki VI

Autor

Agnieszka Przeniosło joie

Agnieszka Przeniosło joie

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
54 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Zakładka do książki VI

Zakładka do książki wykonana ręcznie, metodą frywolitki czółenkowej. Powstała z cieniowanego, bawełnianego kordonka. Jej kolory to odcienie od bieli do fioletu.W koronkę wpleciona wstążka satynowa szer. 1,3cm w kolorze fioletowym. Szerokość zakładki ok. 5,6cm. Długość motywu koronkowego ok. 17,3cm. Długość zakładki w całości ok. 25cm. Zakładka to doskonały dodatek do książki, umili każdą spędzoną z nią chwilę. Ozdobnie zapakowana. Kolory mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (18.30 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: