Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Obrazy > Pinczer- oryginał,akwarela 0544

Pinczer- oryginał,akwarela 0544

Autor

Anna Lipowska Art

      
450 PLN
+ koszt przesyłki: 20.00 PLN (więcej informacji)

Pinczer- oryginał,akwarela 0544

Akwarela, oryginał, wykonana na białym papierze do akwareli Hahnemühle 425g/m2. Wymiar akwareli 30x40 cm. Praca sygnowana. Sprzedawana bez oprawy. Akwarela przygotowana wymiarem do oprawy w standardową ramkę 30x40cm lub z passe partout w ramkę 40x50cm (wizualizacja). Do tej akwareli można dopasować akwarele z mopsem 0574, dostępna w moim sklepie (wizualizacja z zestawieniem obu akwareli ostatnie zdjęcie). Certyfikat. Wysyłka kurierem na płasko. Na życzenie wystawiam fakturę Vat.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Obrazy

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: