Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Motyl na obroży

Motyl na obroży

Autor

Beata Narkiewicz Sas

Beata Narkiewicz Sas

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
792 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Motyl na obroży

Wisior zrobiony ze srebra próby 925 , srebro jest młotkowane , oksydowane i polerowane . Na kompozycję wisiora składają się dwa bursztyny : jasny 3,5 cm/ 2,5 cm i ciemniejszy lekko transparentny z "chmurami" i inkluzjami 3,6 cm /2,4 cm, oraz labradoryt o średnicy 1,5 cm. Ciemniejszy bursztyn ma zostawioną korę od spodu właśnie po to ,żeby było więcej "chmur " i był przestrzenny. Wisior w najszerszym miejscu ma 5,2 cm , wysokość wisiora z zawieszką i labradorytem 6,5 cm . Zawieszka w środku ma średnicę 5 mm i można ją ściągać z nośnika . Powiesiłam wisior na obroży o średnicy około 4 mm. Obroża zrobiona jest ze srebrnej siateczki wypchanej linkami jubilerskimi tak żeby była sztywna . Długość obroży 41 cm plus 4 cm łańcuszka . Na życzenie mogę dodać parę centymetrów łańcuszka.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: