Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Dla mężczyzn > Iskra Seymchan – naszyjnik

Iskra Seymchan – naszyjnik

Autor

Iwona Tamborska

      
2400 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Iskra Seymchan – naszyjnik

Ten naszyjnik jest niezwykły. Jego serce stanowi wielka płyta meteorytu. Spadł on w 1967 roku w Rosji i został nazwany Seymchan. Sklasyfikowano go jako pallasyt, ale jest formą anomalii, ze względu na wysoką zawartość irydu. Ten niezwykły rysunek na jego powierzchni (zwany wzorem Widmanstätten lub strukturami Thomsona) to naturalny sposób układania się długich kryształów niklu-żelaza, który zaobserwowano w niektórych meteorytach. Nabyłam swoją płytkę już w kształcie ostrza. Była dla mnie hipnotyczna – ruszając nią w różnych kierunkach widać odbijające się światło od kryształów niklu-żelaza, niczym na mozaice. Od razu pomyślałam o historiach o broni wykonanej z meteorytowego żelaza, czczonej jako posiadająca niezwykłą duszę i moc. Oprawiłam ją w srebro tak, by wyglądała jak sztylet o rękojeści zdobionej twarzami tajemniczych bóstw (nieco majańskich/azteckich). Całość jest skomponowana na skórzanym rzemieniu. Srebro 925 Waga: 55,3 g Wymiary: 12 cm x 2,7 cm , dł rzemienia 55 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla mężczyzn

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: