Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Starożytni bogowie – kolczyki

Starożytni bogowie – kolczyki

Autor

Iwona Tamborska

      
660 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Starożytni bogowie – kolczyki

Do powstania kolczyków zainspirowały mnie obsydianowe ostrza, które przyjechały do mnie z Meksyku. Obsydian jest czarnym szkłem, które powstaje podczas wybuchu wulkanu, dzięki żarowi płynącej lawy. Z tego materiału starożytni Aztekowie i Majowie ręcznie wyrabiali niesamowite ostrza do noży ceremonialnych, którymi również składano ofiary. Moje ostrze zostało także ręcznie wyciosane przez artystę z Meksyku. Obsydian, choć wydaje się niezwykle czarny, jest transparentny – a przechodzące przez niego światło mieni się nawet lekko tęczowo. Ostrza osadzone są pomiędzy dwoma różnymi twarzami – z przodu i z tyłu. Nad ostrzami umieszczona jest trzecia twarz. Każda z nich ma formę przypominającą stylistykę rysunków majańskich bogów. Kolczyki nie są równe, bo każde z ostrzy jest unikalne wielkością i kształem. Zostało przeze mnie spiłowane, żeby nie było ostre. Srebro 925 Waga: 13,5 g + 13, 8 g Wymiary: 8,5 cm x 2,2 cm i 8,2 cm x 2,2 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: