Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Gniazdo Słowików – pierścień

Gniazdo Słowików – pierścień

Autor

Iwona Tamborska

      
4800 PLN
+ koszt przesyłki: 18.00 PLN (więcej informacji)

Gniazdo Słowików – pierścień

Wykonałam ten pierścień z myślą o niezwykłym ametrynie. Te kamienie skupiły moją uwagę niemal natychmiastowo i sprawiły, że nie potrafiłam przestać o nich myśleć. Na rynku krajowym rzadko można je spotkać w sprzedaży, dlatego kiedy trafiłam na nie na Amberif, nie mogłam się powstrzymać przed otoczeniem się tym skarbem. Ametryn jest niezwykłym mariażem ametystu i cytrynu, dlatego występuje w spektrum barw fioletu i żółci. Na tym soczystym okazie fiolet jest skoncentrowany u góry, a żółć na dole, dlatego patrząc od góry na pierścień, kamień wydaje się herbaciano-śliwkowy. Niezwykłym wspomnieniem dla mnie jest to, że w dniu kiedy go kupiłam, niebo przybrało wieczorem dokładnie jego barwę. Kamień jest spektakularny, ogromny, hipnotyczny. Wybrałam dla niego rolę pierścienia, żeby móc go stale podziwiać. Znajduje się on wewnatrz ażurowego gniazda, otoczonego przez 2 pozłocone słowiki. Rozmiar: 18,5 Waga: 44,9 g Wymiary: szer kamienia 3 cm x 3,5 cm, wys 1,7 cm Srebro 925

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: