Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Druid Jewel,naszyjnik z labradorytem i kwarcem

Druid Jewel,naszyjnik z labradorytem i kwarcem

      
1250 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Druid Jewel,naszyjnik z labradorytem i kwarcem

Misterny naszyjnik wykonany czasochłonną techniką haftu koralikowego. W jego centrum znajduje się piękny kaboszon labradorytu o mocnym zielonym ogniu. Otacza go dwuwarstwowy oplot w kształcie płatków. Spływa z niego wypleciona z najdrobniejszych koralików łodyga, którą zwieńcza "pąk" otulający kwarc aura z delikatną tęczową iryzacją. Kwarc mierzy 6,4cm. Ponadto po obu stronach labradorytu niczym skrzydła rozpościerają się dwa elementy wyplecione haftem 3D wokół tytanowanych na srebrno druz kwarcu aura. Haftowane elementy podszyłam naturalną skórką w kolorze ciemnozielonym i zawiesiłam całość na sznurze platerowanych na zielono hematytów wykończonych srebrem próby .925. Długość sznura z zapięciem - ok. 40cm + 10,5cm łańcuszka do regulacji obwodu. Szerokość całego centralnego elementu - ok. 17cm. Wysokość centralnego elementu (nie licząc zawieszki) - ok. 7cm. Całkowita długość zawieszki z kwarcem - ok. 13cm. Na terenie Polski wyślę naszyjnik kurierem na swój koszt.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: