Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik trzy kryształy górskie stal

Naszyjnik trzy kryształy górskie stal

Autor

AgataRozanska

      
200 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik trzy kryształy górskie stal

Oryginalny naszyjnik z trzema naturalnymi, polerowanymi soplami kryształów górskich oraz kulkami agatu mszystego, angelitu, opalu żółtego i ametystu. Wykonany ręcznie w całości ze stali chirurgicznej. Naszyjnik ma długość całkowitą 41-5 cm - na życzenie mogę dowolnie zmienić jego długość. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zawiesiłam kulkę karneolu- kamienia odwagi. Kryształ Górski posiada ogromne właściwości oczyszczające. Wzbogaca w pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Wzmacnia działanie innych kamieni. Ametyst jest "kamieniem harmonii i relaksu". Dodaje cierpliwości, pozwala radzić sobie z emocjami. Angelit przywołuje anielski spokój, uspokaja, wzmacnia wiarę w siebie i pomaga przywoływać anielską pomoc. Agat jest doskonałym amuletem chroniącym zdrowie i życie. Wzmacnia umysł i ciało. Podnosi energię życiową, dodaje siły w dążeniu do sukcesu. Oddala troski i niepokoje. Doskonały odpromiennik. Zapewnia też powodzenie u płci przeciwnej. Jest kamieniem miłości.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (18.30 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: